آخرین خبرها
خانه / اتو / اتو بخار تفال مدل FV3740 بررسی از لوازم خانگی شاهین

اتو بخار تفال مدل FV3740 بررسی از لوازم خانگی شاهین

اتو بخار تفال مدل FV3740

اتو بخار تفال ، امروزه اتو یکی از وسایل ضروری در میان هر خانه می باشد. تمامی افراد به لباس های اتو کشیده و ظاهری مرتب اهمیت ویژه ای می دهند. لباس ها بعد از شستشو مخصوصا با ماشین لباس شویی چروک می شوند و نیاز به اتو کشی نیز دارند. اتو کشیدن در قدیم کار دشواری بوده ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های اتو براحتی می توان لباس ها را اتو کرد. در این میان تفال اتوی با کیفیتی تولید و روانه ی بازار کرد که بسیار زیبا و جمع و جور بوده و با استانداردهای کیفی مطابقت دارد. اتوبخار تفال یکی از محصولات با کیفیت و کاربردی بوده که ساخت کشور فرانسه نیز می باشد.

اتو بخار تفال مدل FV3740 بررسی از لوازم خانگی شاهین
اتو بخار تفال مدل FV3740 بررسی از لوازم خانگی شاهین

در قسمت کف این اتو روکشی نچسب و منافذی جهت خروج بخار قرار گرفته است. همچنین حجم مخزن آب جهت بخار در این اتو تقریبا 300 میلی لیتر است که می توان آن را از دریچه ی جلوی دستگاه نیز پر کرد. بخار دهی این اتو از طریق یک دکمه ی کشویی به سه حالت بخا زیاد ، بخار کم و بدون بخار تنظیم می شود. با فشار دادن دکمه بخار زیادی از منافذ زیزین اتو خارج می شود. با خارج شده حجم وسیعی از بخار روی تاروپود لباس عمیق ترین چروک ها هم به راحتی اتو خواهند شد. این اتو مجهز به سیستم ضد چکه و تولید بخار به صورت عمودی می باشد.بخار عمودی جهت اتوی انواع پرده و لباس های مجلسی کارشده به کار می رود.

جنس بدنه ی اتوی تفال از پلاستیک بوده که با ترکیب دو رنگ سفید و آبی طراحی شده است. برای پر کردن مخزن آب می توانید از طریق پیمانه ی درون جعبه مخزن را پر کنید. عملکرد اتوهای بخار از طریق بخاری که از کف دستگاه خارج می شود نیز بسیار بهتر از اتوهای خشک و بدون بخار است. بخاردهی این اتو نیز قابل تنظیم بوده که میزان بخاردهی این اتو 30 گرم در دقیقه می باشد. اگر دمای اتو به حد کافی نرسیده باشد ممکن است با فشار دکمه ی بخار لحظه ای مقداری آب به صورت قطره ای از اتو خارج شود. برای بخار دهی عمودی دمای اتو را در حالت ماکزیمم و روی علامت بخاردهی عمودی قرار داده و با عمودی گرفتن اتو و فشار دادن دکمه ی بخار لحظه ای بخار خارج می شود.

علاوه بر موارد بالا با وصل کردن دوشاخه ی دستگاه به پریز برق ، چراغ روی دستگاه روشن می شود و بعد از چند ثانیه دمای اتو به حداکثر می رسد و چراغ اتو خاموش می شود.همچنین دمای اتو از طریق چرخ میانی تعبیه شده زیر دستگاه تنظیم می شود که برای پارچه های مختلف تنظیم دما بسیار مهم است. توان اتوی تفال 2000 وات است که در رنج نرمال قرار دارد که این توان واتی جهت داغ کردن سریع کفی و آماده سازی اتو برای بخاردهی می باشد.برق ورودی این اتو با ولتاژ 220-240 است. قسمت جلوی اتو به صورت نوک تیز طراحی شده تا این امکان را به مصرف کننده بدهد که تمامی گوشه ها و زاویه های لباس اتو شوند.

درباره‌ی shahin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *